> Problemy z logowaniem.

09/24/2012

UWAGA

W przypadku problemów z logowaniem do panelu uczeń/nauczyciel proszę korzystać z drugiego adresu naszej strony:

www.eck.com.pl

Za utrudnienia przepraszamy.

Nabór do wszystkich szkół policealnych przy Centrum Kształcenia Plejada trwa cały rok. Wybierz miasto ,w którym chcesz się uczyć

W Centrum Kształcenia Plejada możesz kształcić się na ponad 20 różnych kierunkach w zależności od zainteresowań czy potrzeb. W siedmiu miastach w Polsce proponujemy zawody, które w zmieniajacym sie kraju mają szanse powodzenia, ale i za granicą są niezwykle poszukiwane. Wszystkie kierunki posiadają uprawnienia panstwowe, a nauka kończy się egzaminem zawodowym przygotowywanym przez właściwe dla danego miasta Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.

Kursy

Kursy

Europejskie Centrum Kształcenia prowadzi działalność szkoleniową od 2001 roku. Kursy i szkolenia odbywaja się w naszej siedzibie