Aktualności

Kursor

> Uwaga praca !!!

04/16/2018

Szpitale Pomorskie Sp. z o.o.

Szpital Morski im. PCK  Sp. z o.o. w Gdyni

ul. Powstania Styczniowego 1

zatrudni osoby na stanowiskach Technik Sterylizacji Medycznej i Operator Sterylizatorów Parowych i Gazowych, zatrudnienie nastąpi  od 01-06-2018 roku.

1)    Technik Sterylizacji Medycznej

Zadania:

Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała:

Realizacja procesu mycia, dezynfekcji i sterylizacji narzędzi chirurgicznych, sprzętu medycznego oraz jego dokumentowanie;Obsługa urządzeń zainstalowanych w Sterylizatorni i Dezynfekatorni ( sterylizatorów parowych i gazowych, myjni dezynfektorów, myjni wózków i kontenerów transportowych, myjni ultradźwiękowej, pistoletów ciśnieniowych, obcinarki, zgrzewarki) zgodnie z obowiązującymi procedurami;Obsługa komputerowego systemu monitorowania obiegu pakietów i zestawów narzędziowych T-DOC - dokumentowanie procesu zgodnie z obowiązującymi procedurami;

Wymagania wobec Kandydata:

Wykształcenie minimum średnie i ukończone studium zawodowe Technika Sterylizacji Medycznej;Uprawnienia kwalifikacyjne typu E(mile widziane);Znajomość obsługi komputera w stopniu, co najmniej dobrym;

Mile widziane:

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;Kurs kwalifikacyjny z zakresu technologii sterylizacji i dezynfekcji;Certyfikat potwierdzający udział w szkoleniach z zakresu technologii sterylizacji i dezynfekcji;Umiejętność pracy w zespole;Samodzielność i odpowiedzialność;

Oferujemy:

•           Umowa o pracę;

•           Wynagrodzenie 2100;

•           Czas pracy w systemie podstawowym od poniedziałku do piątku, w wymiarze                   godzin 7,35,  przeciętny wymiar tygodniowo 37,55;

•           praca w nowo wybudowanej części zabiegowej Gdyńskiego Centrum Onkologii;

2)    Operator Sterylizatorów Parowych i Gazowych

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:

Realizacja procesu mycia, dezynfekcji i sterylizacji narzędzi chirurgicznych, sprzętu medycznego oraz jego dokumentowanie;obsługa urządzeń zainstalowanych w Sterylizatorni i Dezynfekatorni ( sterylizatorów parowych i gazowych, myjni dezynfektorów, myjni wózków i kontenerów transportowych, myjni ultradźwiękowej, pistoletów ciśnieniowych, obcinarki, zgrzewarki) zgodnie z obowiązującymi procedurami;Obsługa komputerowego systemu monitorowania obiegu pakietów i zestawów narzędziowych T-DOC - dokumentowanie procesu zgodnie z obowiązującymi procedurami;

Wykształcenie średnie;Uprawnienia kwalifikacyjne typu E;Znajomość obsługi komputera w stopniu, co najmniej dobrym;

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;Kurs kwalifikacyjny z zakresu technologii sterylizacji i dezynfekcji;Certyfikat potwierdzający udział w szkoleniach   z zakresu technologii sterylizacji i dezynfekcji;Umiejętność pracy w zespole;Samodzielność i odpowiedzialność;

Oferujemy:

Umowa o pracę;Wynagrodzenie 2100;Czas pracy w systemie podstawowym od poniedziałku do piątku, w wymiarze godzin 7,35, przeciętny wymiartygodniowo 37,55;praca  w nowo wybudowanej części zabiegowej Gdyńskiego Centrum Onkologii;

Opis dodatkowy:

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie swoich aplikacji na adres e-mail: kadry@szpital-morski.pl. lub osobiście w kancelarii Szpitala budynek nr 6, parter, pokój nr.04

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą  z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926,   ze zmianami).”