Rekrutacja

Kursor

> Rekrutacja

03/22/2012

Aby zostać słuchaczem jednej z naszych szkół wystarczy, że zdecydujesz, w którym mieście chcesz się uczyć. Następnie możesz zadzwonić na wskazany numer telefonu codziennie od godziny 8.00. Możesz także skorzystać z zakładki rekrutacja i zapisać się przez internet w ciągu kilku dni odezwiemy się z pewnością i zaprosimy do szkoły w celu dokonania formalności.

Wystarczy mieć skończone 18 lat i dowód osobisty oraz świadectwo ukończenia szkoły średniej, a w przypadku 2letniej szkoły zawodowej o kierunku Opiekun Medyczny świadectwo ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum lub zawodowej.

Wszelkich informacji udzielą tez telefonicznie nasze przemiłe panie sekretarki.

Kierunki

Kursor
Kierunki

Kierunki

W Centrum Kształcenia Plejada możesz kształcić się na ponad 20 różnych kierunkach w zależności od zainteresowań czy potrzeb. W siedmiu miastach w Polsce proponujemy zawody, które w zmieniajacym sie kraju mają szanse powodzenia, ale i za granicą są niezwykle poszukiwane. Wszystkie kierunki posiadają uprawnienia panstwowe, a nauka kończy się egzaminem zawodowym przygotowywanym przez właściwe dla danego miasta Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.

więcej

Kursy

Kursor

Kursy

Europejskie Centrum Kształcenia prowadzi działalność szkoleniową od 2001 roku. Kursy i szkolenia odbywaja się w naszej siedzibie

więcej