08.2024

Rekrutacja do szkoły policealnej - Jelenia Góra

Oferujemy Państwu naukę w szkole policealnej na kierunkach:
HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA – kierunek dwuletni
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - kierunek roczny
OPIEKUN MEDYCZNY – kierunek półtoraroczny
OPIEKUNKA DZIECIĘCA - kierunek dwuletni
TECHNIK MASAŻYSTA – kierunek dwuletni
TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ - kierunek roczny
TECHNIK BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY (BHP) – Kierunek półtoraroczny

Zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, która tworzy miłą i przyjazną atmosferę na zajęciach. Posiadamy własny budynek z wyposażonymi pracowniami, nasi słuchacze mają komfort przyswajania wiedzy teoretycznej jak i zdobywania umiejętności praktycznych w siedzibie szkoły.

Niezależnie od wieku możesz zdobyć zawód, który zapewni dobrze płatną pracę, a tym samym utrzymanie siebie oraz najbliższych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia i zapisu do Centrum Kształcenia Plejada w Jeleniej Górze. Jesteśmy z Wami od 15 lat na rynku jeleniogórskim. Wykształciliśmy już ok tysiąca wykwalifikowanej kadry pracującej na naszym rynku pracy.

Egzaminy Zawodowe zdają Państwo w Naszej Szkole, ponieważ posiadamy uprawnienia Ośrodka Egzaminacyjnego.
Najwyższy poziom oraz komfort nauczania stwarza fundamenty do bardzo wysokiej zdawalności i to przy uzyskaniu maksymalnej liczby punktów procentowych.

DOKUMENTY WYMAGANE W PROCESIE REKRUTACJI:
- podanie o przyjęcie do szkoły – dostępne w sekretariacie szkoły
- świadectwo ukończenia szkoły średniej w oryginale, w przypadku świadectw z zagranicy wraz z tłumaczeniem tłumacza przysięgłego na język polski
- zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu od lekarza medycyny pracy (skierowanie otrzymują Państwo od nas po złożeniu podania i świadectwa, badanie jest bezpłatne)
- 2 zdjęcia
- dokument tożsamości do wglądu

Co nas wyróżnia – dlaczego Plejada?
- małe grupy
- profesjonalna i sympatyczna kadra
- dobrze wyposażone pracownie
- własny budynek (szkoła, sale i sekretariat w jednym miejscu)